Známka italské pohostinnosti – italské restaurace v České republice
Známka italské pohostinnosti – italské restaurace v České republice
Známka italské pohostinnosti – italské restaurace v České republice

Tento projekt je směrován na všechny italské restaurace ve světě s cílem podpořit a rozvíjet tradici kvality italské potravinářské produkce, upozornit na význam italské gastronomické a vinařské kultury a zvýšit image restaurací, které jsou zárukou dodržování standardů kvalitní italské pohostinnosti v zahraničí. Dále má za cíl rozvíjet a garantovat kvalitu poskytovaných služeb a chránit spotřebitele.

Projekt je organizován za přispění Svazu italských obchodních komor Unioncamere ve spolupráci s Italskou federací poskytovatelů veřejných služeb FIPE – Federazione Italiana Pubblici Esercizi a za podpory Státního ústavu pro výzkum turistického ruchu ISNART – Istituto Nazionale Ricerche Turistiche. Do projektu je nyní zapojeno více než 2.000 italských restauračních zařízení v zahraničí.

ODDĚLENÍ ZNÁMKY KVALITY Italsko-česká obchodní komora se nabízí jako asistenční a informační centrum českým spotřebitelům, kteří mají zájem o italské certifikované restaurační služby a kvalitní italské produkty. Proto bylo vytvořeno specifické oddělení s funkcí informačního a vzdělávacího centra pro šíření italské gastronomické a vinařské kultury, problematiku padělání a určování pravosti typických italských produktů a sběr kritických připomínek k zásobování a přítomnosti na trhu.

Restaurace v České republice oceněné známkou v letech 2010-2019

Praga

KONTAKTY:

Pro informace o projektu, o italských restauracích a kvalitních produktech, a pro návrhy na udělení známky restauracím se obracejte na:

Linda Valešová, Business Support Manager

Tel. +420 222 015 312,  mobil +420 725 569 135, Email: linda.valesova@camic.cz

 

MÁM ZÁJEM O ÚČAST / VÍCE INFORMACÍ
* Povinná pole
OK